Způsob objednání

Objednávat si můžete on-line přímo na našich stránkách. Všechny ceny jsou koncové - nejsme plátci DPH. Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávání, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný e-mail na naši e-mailovou adresu info@sportadvantage.cz. Pokud chcete, můžete objednávku zaslat i písemně na adresu uvedenou v kontaktních informacích. V případě dotazů můžete zavolat na telefonní číslo uvedené tamtéž. Nabídky a ceny zde uvedené platí pouze pro e-shop.

Dodací podmínky

Dodací lhůta u většiny zásilek na dobírku je 2-5 dní . Zboží které je skladem většinou expedujeme následující den po obdržení objednávky. 

Způsob dodání, platba

Objednané zboží odesíláme proti úhradě předem, nebo si jej můžete vyzvednout po vyzvání v u nás. PLATBA POUZE PŘEVODEM NA ÚČET !!!

Poštovné

Poštovné je kalkulováno dle hmotnosti zásilky. Více informací a ceník v sekci Doprava a platba. Při objednávce nad 3500 Kč je doprava zdarma.

Balné

Balné účtujeme ve výši 0 Kč.

Záruční podmínky

Na dodávané zboží poskytujeme záruku 24 měsíců (pokud u zboží není uvedeno jinak). Reklamaci vždy posuzuje odpovědný pracovník dodavatelské, nebo výrobní firmy reklamovaného výrobku. V případě, že jste spotřebitel, reklamace bude vyřízena ve 30denní lhůtě. V případě, že s námi obchodujete na základě obchodního zákoníku (na IČO), neexistuje zde zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se Zákonem na ochranu osobních údajů a budou použity pouze v rámci obchodu SPORT ADVANTAGE SHOP.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případech: že se zboží již nevyrábí nebo nedodává, nebo se změnila výrazným způsobem cena. V případě, že tato situace nastane, Vás budeme neprodleně informovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

Storno objednávky ze strany kupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky, nebo e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo vyexpedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží. Zejména toto platí pro objednávky zaslané přepravní službou, u kterých je odmítnuto převzetí. Zákazník je v tomto případě povinen uhradit skutečné náklady na přepravu ve výši 150,-.

Vrácení zboží

Kupující je oprávněn dle zákona 367/2000Sb vrátit zboží do 14-ti dní od převzetí zboží, a to bez udání důvodu. V takovém případě je kupující povinen nejdříve řádným písemným způsobem informovat prodávajícího na kontaktní adrese a poté neprodleně nepoužité zboží zaslat v nepoškozeném původním obalu a se všemi prodejními doklady (účtenka v kopii) a číslem účtu pro vrácení peněz na adresu prodávajícího SPORT ADVANTAGE, Ivana Frajmanová, Horoušanská 253, 250 81 Nehvizdy. Nezasílejte v žádném případě na dobírku, balík nebude převzat.

Jestliže jsou tyto podmínky splněny, pak prodávající vrátí kupní cenu zboží kupujícímu na jeho účet do 30-ti dní od zpětného převzetí zboží. Toto ustanovení se týká pouze zaslaného zboží a netýká se zboží, které bylo zakoupeno, nebo vyzvednuto osobně v naší kamenné provozovně.

Odstoupení od smlouvy se nevztahuje na firemní zákazníky. Nákup na IČO se v Česku řídí obchodním zákoníkem a nedefinuje odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

Výměna velikostí

Kupující je oprávněn požádat o výměnu velikosti zboží do 14-ti dní od převzetí zboží. V takovém případě je kupující povinen e-mailem informovat prodávajícího na kontaktní adrese a poté nepoužité zboží zaslat na své náklady v nepoškozeném původním obalu na adresu prodávajícího a přiložit, nebo uhradit na účet poštovné ve výši 70,- Kč.

Jestliže jsou tyto podmínky splněny, pak prodávající zašle vyměněné zboží v nejkratším možném termínu zpět na adresu kupujícího.

Copyright

Veškeré materiály publikované na našich stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na webových stránkách uvedeny, informace o nich a jejich vyobrazení mohou být chráněny dalšími právy dotčených osob. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. Jakákoli část webových stránek společnosti (zejména popisy a vyobrazení prodávaných produktů, popis nákupu a rozdělení kategorií a parametrů) nesmí být zkopírována elektronickou nebo mechanickou cestou a zpřístupněna veřejnosti bez předchozího písemného svolení držitele autorských práv.

Odpovědnost

Upozorňujeme, že informace na webových stránkách nešeho obchodu jsou zčásti přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Negarantujeme věcnou správnost jejich obsahu. Dále neneseme vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z našich nebo odkazovaných webových stránek, včetně (ale ne výhradně) ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod. Neposkytujeme žádné garance a záruky kromě záruk vyplývajících ze zákona a záruk, které nad rámec zákona poskytují dodavatelé výrobků a poskytovatelé služeb, jež jsou nabízeny na webových stránkách obchodu, pokud je to u takových výrobků a služeb výslovně uvedeno. Informace uvedené na webových stránkách naší společnosti nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel.