O nás

Naši firmu Sport Advantage jsme založili v roce 2013 a navázali jsme na mnohaleté vlastní zkušenosti, které máme z tenisového prostředí, turnajů, trénování dětí, dospělých, a také z poskytování servisu tenisových raket, který provádíme od roku 1993. Všechny předchozí zkušenosti jsme sloučili a provozujeme tenisovou školu, specializovaný obchod zaměřený na tenis-badminton-squash, testcentrum značky PACIFIC a poskytujeme poradenství a profesionální servis (vyplétání tenisových-squashových-badmintonových raket širokou nabídkou výpletů, vyvažování, výměny gripů, opravy koncovek a průchodek). Rakety vyplétáme na špičkovém elektronickém vyplétacím stroji PACIFIC, kterým se vyplétá na turnajích ATP. Pomůžeme Vám vybrat a vyladit raketu i pro potřeby dětských a juniorských věkových kategorií.

Na našem webu Vás nezahltíme všemožným zbožím ani nabídkou od nepřeberného množství různých výrobců, které bývá v hypermarketech nebo velkých obchodních řetězcích často nevalné kvality a bez jakékoli znalosti a prodejního poradenství. U nás všechno nabízené zboží známe a nabídku pečlivě sestavujeme a aktualizujeme tak, abyste si mohli vybrat vždy především kvalitní rakety, výplety, gripy, doplňky, obuv, bagy, i nějaký ten textil, dle Vašich potřeb a také dle potřeb Vašich dětí.

Nabízíme Vám zboží, kterému nejen věříme, ale současně jeho kvalitu známe. Možná jste si všimli, že základním kamenem našeho obchodu je značka PACIFIC - menší firma, která však svou kvalitou a výrobními technologiemi mnohdy poráží i daleko větší konkurenty. Dále u nás můžete zakoupit kvalitní obuv a vybavení Yonex pro děti i dospělé. Vybírat lze i z jiných značek v naší nabídce (Völkl, Dunlop, Prince). Budeme rádi, pokud náš obchod vyzkoušíte a budeme ještě radši, pokud se k nám budete vracet.

Potřebujete-li poradit či váháte s výběrem "té pravé", zavolejte nám.

Jsme členem mezinárodní asociace ERSA (European Racquet Stringers Association) a máme přístup ke všem novinkám v servisu raket a používaných materiálech - výpletech. Naši širokou nabídku špičkových výpletů PACIFIC a Dunlop jsme doplnili výplety japonského výrobce Toalson.

Tenisové rakety u většiny typů Vám můžeme zapůjčit k testování. Badmintonové rakety k otestování připravujeme.

Nyní vyberte v menu požadovanou kategorii.

S námi si to užijete!

Zdravíme a těšíme se na Vás,

Petr Kopřiva - Ivana Frajmanová
SPORT ADVANTAGE
Horoušanská 253
250 81  Nehvizdy
Tel: +420 724 424 971
Email: info@sportadvantage.cz

Pozn.: Nejsme plátci DPH