YONEX SHT 307 Junior (antuka/hala) Zobrazit v plné velikosti

YONEX SHT 307 Junior (antuka/hala)

Tenisová obuv Yonex SHT 307 Junior je určena pro všechny juniorské hráče a hráčky. Atraktivní design, nejmodernější 3-vrstvý systém tlumení nárazů POWER CUSHION, kvalitní podrážka z vysoce odolné gumy, velmi stabilní držení nohy v botě. Tato tenisová obuv je určena pro všechny typy povrchů. Na rozdíl od některých jiných juniorských bot se obuv SHT vůbec nevyzouvá a noha stabilně sedí.

Více informací

949,00 Kč

Sleva!

-51,00 Kč

1 000,00 Kč

Tenisová obuv Yonex SHT 307 Junior je určena pro všechny juniorské hráče a hráčky. Atraktivní design, nejmodernější 3-vrstvý systém tlumení nárazů POWER CUSHION, kvalitní podrážka z vysoce odolné gumy, velmi stabilní držení nohy v botě. Tato tenisová obuv je určena pro všechny typy tenisových povrchů. Na rozdíl od některých jiných juniorských bot se obuv SHT vůbec nevyzouvá a noha stabilně sedí.

Y-SYMBOL TECHNOLOGIE, která je jako součást designu umístěna na zevní straně boty od paty po nárt, výrazně zlepšuje oporu nohy v botě. POWER CUSHION je technologie absorbující otřesy při dopadu a přenášející energii získanou při dopadu do dalšího pohybu. Díky 3 vrstvám absorbuje o 30 % otřesů více a má o 5 % větší repulsi (odpudivou sílu). Speciální polštářová vyjímatelná vložka se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze (dva jsou na vnitřní straně boty, třetí je na vnější straně) vymezují správnou polohu a pozici chodidla, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a navíc zvyšuje celkovou stabilitu boty, díky tomu se snižuje riziko podvrtnutí chodidla.

  • Modelová řada: Junior
  • Využití: všechny druhy povrchů
  • Barva: bílá/zlatá
  • Materiál - svršek: P.U.Leather
  • Materiál - mezipodešev: E.V.A., Power Cushion
  • Materiál - podešev: Rubber
  • Velikost: EUR 31, 33-39