YONEX SHT PRO Junior (antuka/hala) Zobrazit v plné velikosti

YONEX SHT PRO Junior (antuka/hala)

Tenisová obuv Yonex SHT PRO Junior je novinkou Yonexu pro rok 2014. Velmi pěkný design spojený s nejmodernější technologií 3-vrstvého systému tlumení nárazů POWER CUSHION, kvalitní podrážka z vysoce odolné gumy, perfektní odpružení a tvarování, velmi stabilní držení nohy. Pro všechny povrchy. Provedení a použité technologie chrání juniorům nohy. Obuv SHT PRO máme vyzkoušenou a velmi DOPORUČUJEME!

Více informací

1 639,00 Kč

Sleva!

-161,00 Kč

1 800,00 Kč

Tenisová obuv Yonex SHT PRO Junior je novinkou firmy Yonex pro rok 2014. Velmi pěkný design pro kluky a holky spojený s nejmodernější technologií 3-vrstvého systému tlumení nárazů POWER CUSHION, kvalitní podrážka z vysoce odolné gumy, perfektní odpružení a tvarování, velmi stabilní držení nohy v botě. Výborně zpracovaná pata a uchycení kolem kotníku. Tato tenisová obuv je určena pro všechny typy povrchů. Na rozdíl od některých jiných juniorských bot se obuv SHT vůbec nevyzouvá a noha stabilně sedí. Obuv SHT PRO máme vyzkoušenou a velmi DOPORUČUJEME!

POWER CUSHION je technologie absorbující otřesy při dopadu a přenášející energii získanou při dopadu do dalšího pohybu. Díky 3 vrstvám absorbuje o 30 % otřesů více a má o 5 % větší repulsi (odpudivou sílu). Speciální polštářová vyjímatelná vložka se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze (dva jsou na vnitřní straně boty, třetí je na vnější straně) vymezují správnou polohu a pozici chodidla, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a navíc zvyšuje celkovou stabilitu boty, díky tomu se výrazně zvyšuje bezpečnost pohybu.

  • Modelová řada: Junior
  • Využití: všechny druhy povrchů
  • Barva: oranžová
  • Materiál - svršek: P.U.Leather
  • Materiál - mezipodešev: E.V.A., Power Cushion
  • Materiál - podešev: Rubber
  • Velikost: EUR 31, 33-39